Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011153-TR0500
MASW-011153-TR0500
MASW-011153-TR0500 MACOM Technology Solutions
MASW-011153.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SP4T 57GHZ 22QFN
Features: DC Blocked
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 22-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP4T
RF Type: ISM
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V
Insertion Loss: 3.5dB
Frequency Range: 0Hz ~ 57GHz
Topology: Reflective
P1dB: 28.5dBm
Test Frequency: 57GHz
Isolation: 34dB
Supplier Device Package: 22-QFN (3x3)
IIP3: 51dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 580 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011153-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SP4T 57GHZ 22QFN, Features: DC Blocked, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 22-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SP4T, RF Type: ISM, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V, Insertion Loss: 3.5dB, Frequency Range: 0Hz ~ 57GHz, Topology: Reflective, P1dB: 28.5dBm, Test Frequency: 57GHz, Isolation: 34dB, Supplier Device Package: 22-QFN (3x3), IIP3: 51dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 316 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MASW-011153-TR0500 MASW-011153-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011153.pdf Description: IC RF SWITCH SP4T 57GHZ 22QFN
Features: DC Blocked
Packaging: Tape & Reel (TR)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP4T
RF Type: ISM
Insertion Loss: 3.5dB
Frequency Range: 0Hz ~ 57GHz
Topology: Reflective
P1dB: 28.5dBm
Test Frequency: 57GHz