Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011164-20120T
MASW-011164-20120T
MASW-011164-20120T MACOM Technology Solutions
MASW-011164.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: RF DIODE PIN 600V 40W 2012
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Peak Reverse (Max): 600V
Supplier Device Package: 2012
Part Status: Active
Current - Max: 200 mA
Power Dissipation (Max): 40 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011164-20120T MACOM Technology Solutions
Description: RF DIODE PIN 600V 40W 2012, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Peak Reverse (Max): 600V, Supplier Device Package: 2012, Part Status: Active, Current - Max: 200 mA, Power Dissipation (Max): 40 W.