Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011198-TR0500
MASW-011198-TR0500
MASW-011198-TR0500 MACOM Technology Solutions
MASW-011198.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 44GHZ 20QFN
Features: DC Blocked
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: ISM
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V
Insertion Loss: 1.8dB
Frequency Range: 0Hz ~ 44GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 28dBm
Test Frequency: 44GHz
Isolation: 43dB
Supplier Device Package: 20-QFN (3x3)
IIP3: 52dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011198-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 44GHZ 20QFN, Features: DC Blocked, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: ISM, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V, Insertion Loss: 1.8dB, Frequency Range: 0Hz ~ 44GHz, Topology: Absorptive, P1dB: 28dBm, Test Frequency: 44GHz, Isolation: 43dB, Supplier Device Package: 20-QFN (3x3), IIP3: 52dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011198-TR0500 MASW-011198-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011198.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 44GHZ 20QFN
Features: DC Blocked
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: ISM
Insertion Loss: 1.8dB
Frequency Range: 0Hz ~ 44GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 28dBm
Test Frequency: 44GHz