Produkte > MACOM > MASW-011199-TR0500
MASW-011199-TR0500
MASW-011199-TR0500 MACOM
MASW_011199-3075151.pdf
Hersteller: MACOM
RF Switch ICs SP4T,DC-44 GHz,Reflective,T&R
auf Bestellung 115 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011199-TR0500 MACOM
Description: IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN, Features: DC Blocked, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 22-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SP4T, RF Type: ISM, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V, Insertion Loss: 2.6dB, Frequency Range: 0Hz ~ 44GHz, Topology: Reflective, P1dB: 28.5dBm, Test Frequency: 44GHz, Isolation: 34dB, Supplier Device Package: 22-QFN (3x3), IIP3: 51dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011199-TR0500 MASW-011199-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011199.pdf Description: IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Features: DC Blocked
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 22-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP4T
RF Type: ISM
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V
Insertion Loss: 2.6dB
Frequency Range: 0Hz ~ 44GHz
Topology: Reflective
P1dB: 28.5dBm
Test Frequency: 44GHz
Isolation: 34dB
Supplier Device Package: 22-QFN (3x3)
IIP3: 51dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: DC Blocked
Packaging: Tape & Reel (TR)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP4T
RF Type: ISM
Insertion Loss: 2.6dB
Frequency Range: 0Hz ~ 44GHz
Topology: Reflective
P1dB: 28.5dBm
Test Frequency: 44GHz