Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011200-TR0500
MASW-011200-TR0500
MASW-011200-TR0500 MACOM Technology Solutions
MASW-011200.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 22-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP4T
RF Type: 5G, Cellular, Radar, VSAT
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V
Insertion Loss: 3.3dB
Frequency Range: DC ~ 44GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 28.5dBm
Test Frequency: 44GHz
Isolation: 41dB
Supplier Device Package: 22-QFN (3x3)
IIP3: 51dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 10500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011200-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 22-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SP4T, RF Type: 5G, Cellular, Radar, VSAT, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V, Insertion Loss: 3.3dB, Frequency Range: DC ~ 44GHz, Topology: Absorptive, P1dB: 28.5dBm, Test Frequency: 44GHz, Isolation: 41dB, Supplier Device Package: 22-QFN (3x3), IIP3: 51dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011200-TR0500 MASW-011200-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011200.pdf Description: IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP4T
Insertion Loss: 3.3dB
Frequency Range: DC ~ 44GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 28.5dBm
Test Frequency: 44GHz