Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAX14803AEWZ+T
MAX14803AEWZ+T
MAX14803AEWZ+T Analog Devices, Inc.
max14802-max14803a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Switch Hexadecimal SPST 110-Pin WLP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX14803AEWZ+T Analog Devices, Inc.
Description: IC SW SPST-NOX16 48OHM 110WLP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 110-WFBGA, WLBGA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 48Ohm, -3db Bandwidth: 20MHz, Supplier Device Package: 110-WLP (5.4x5.8), Voltage - Supply, Single (V+): 40V ~ 200V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±160V, Charge Injection: 820pC, Crosstalk: -80dB @ 5MHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 3.5µs, 3.5µs, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 11pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 2µA, Part Status: Active, Number of Circuits: 16.
Weitere Produktangebote MAX14803AEWZ+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX14803AEWZ+T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated max14802-max14803a.pdf Description: IC SW SPST-NOX16 48OHM 110WLP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 110-WFBGA, WLBGA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 48Ohm
-3db Bandwidth: 20MHz
Supplier Device Package: 110-WLP (5.4x5.8)
Voltage - Supply, Single (V+): 40V ~ 200V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±160V
Charge Injection: 820pC
Crosstalk: -80dB @ 5MHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 3.5µs, 3.5µs
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 11pF