Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAX22500EATB+T
MAX22500EATB+T Analog Devices, Inc.
max22500e-max22501e.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Single Transmitter/Receiver RS-422/RS-485 10-Pin TDFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX22500EATB+T Analog Devices, Inc.
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 10TDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 100Mbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 10-TDFN (3x3), Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Half.
Weitere Produktangebote MAX22500EATB+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 100Mbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 10-TDFN (3x3)
Receiver Hysteresis: 250 mV