MAX22501EAUA+
MAX22501EAUA+ Analog Devices / Maxim Integrated
MAX22500E_MAX22501E-3469545.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
RS-422/RS-485 Interface IC High Speed Half-Duplex RS-485/RS-422 Tra
auf Bestellung 617 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX22501EAUA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8TDFN, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 100Mbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 8-TDFN (3x3), Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Half.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 100Mbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 8-TDFN (3x3)
Receiver Hysteresis: 250 mV