MAX22501EAUA+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
max22500e-max22501e.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8TDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 100Mbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 8-TDFN (3x3)
Receiver Hysteresis: 250 mV
Duplex: Half
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX22501EAUA+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8TDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 100Mbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 8-TDFN (3x3), Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Half.