Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAX22503EASD+T
MAX22503EASD+T Analog Devices, Inc.
max22503e.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Single Transmitter/Receiver RS-422/RS-485 14-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX22503EASD+T Analog Devices, Inc.
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 100Mbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 14-SOIC, Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Full.
Weitere Produktangebote MAX22503EASD+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 100Mbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 14-SOIC
Receiver Hysteresis: 250 mV