MAX22506EAUA+
MAX22506EAUA+ Analog Devices / Maxim Integrated
MAX22506E-3128021.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
RS-422/RS-485 Interface IC 50Mbps RS-485 Transceiver
auf Bestellung 810 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX22506EAUA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8UMAX, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 50Mbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Half.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 50Mbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Receiver Hysteresis: 250 mV