MAX22508EASA+T
MAX22508EASA+T Analog Devices / Maxim Integrated
MAX22507E_MAX22508E-3469710.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
RS-422/RS-485 Interface IC 75Mbps RS-485 Transceiver
auf Bestellung 2102 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX22508EASA+T Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 50Mbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 8-SOIC, Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Full.
Weitere Produktangebote MAX22508EASA+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 50Mbps
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 8-SOIC
Receiver Hysteresis: 250 mV