Produkte > MAXIM > MAX295EWE+T
MAX295EWE+T MAXIM
max291-max296.pdf
Hersteller: MAXIM
2010+ SOP16
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX295EWE+T MAXIM
Description: IC FILTER 50KHZ LOWPASS 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Filter Type: Butterworth, Low Pass Switched Capacitor, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 4.75V ~ 11V, ±2.375V ~ 5.5V, Number of Filters: 1, Filter Order: 8th, Frequency - Cutoff or Center: 50kHz, Supplier Device Package: 16-SOIC.
Weitere Produktangebote MAX295EWE+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX295EWE+T MAX295EWE+T Hersteller : Analog Devices, Inc. 2469max291-max296.pdf Active Filter Single SW-CAP Low Pass 8th Order 50kHz 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
MAX295EWE+T MAX295EWE+T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated max291-max296.pdf Description: IC FILTER 50KHZ LOWPASS 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Filter Type: Butterworth, Low Pass Switched Capacitor
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 4.75V ~ 11V, ±2.375V ~ 5.5V
Number of Filters: 1
Filter Order: 8th
Frequency - Cutoff or Center: 50kHz
Supplier Device Package: 16-SOIC
Produkt ist nicht verfügbar
MAX295EWE-T MAX295EWE-T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated max291-max296.pdf Description: IC FILTER 25KHZ LOWPASS 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Filters: 1
Filter Order: 8th
Frequency - Cutoff or Center: 25kHz