MAX3120ESA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Interface - Specialised Low-Profile 3V, 120 A IrDA Infrared Transceiver
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX3120ESA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 235Kbps, Protocol: Infrared (IRDA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Duplex: Full, Part Status: Active.
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAX3120ESA+ | Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
auf Bestellung 43816 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
MAX3120ESA+ | Hersteller : Analog Devices, Inc. |
IRDA TX/RX 0.1152Mbps 3.3V/5V 8-Pin SOIC N Tube |
Produkt ist nicht verfügbar |
| MAX3120ESA+ | Hersteller : Maxim |
SOIC 8/I°/Low-Profile 3V, 120µA IrDA Infrared Transceiver MAX3120Anzahl je Verpackung: 100 Stücke |
Produkt ist nicht verfügbar |
| MAX3120ESA+ | Hersteller : Maxim Integrated |
Група товару: Мікросхеми інтерфейсів передачі даних Од. вим: шт |
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOICPackaging: Tube Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Mounting Type: Surface Mount Type: Transceiver Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V Number of Drivers/Receivers: 1/1 Data Rate: 235Kbps Protocol: Infrared (IRDA) Supplier Device Package: 8-SOIC Duplex: Full |