MAX3120ESA+
MAX3120ESA+ Analog Devices / Maxim Integrated
MAX3120.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Interface - Specialised Low-Profile 3V, 120 A IrDA Infrared Transceiver
auf Bestellung 29 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX3120ESA+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 235Kbps, Protocol: Infrared (IRDA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Duplex: Full, Part Status: Active.
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Protocol: Infrared (IRDA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Duplex: Full
Part Status: Active
auf Bestellung 43816 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MAX3120ESA+ MAX3120ESA+ Hersteller : Analog Devices, Inc. max3120.pdf IRDA TX/RX 0.1152Mbps 3.3V/5V 8-Pin SOIC N Tube
Produkt ist nicht verfügbar
MAX3120ESA+ Hersteller : Maxim MAX3120.pdf SOIC 8/I°/Low-Profile 3V, 120µA IrDA Infrared Transceiver MAX3120
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V