MAX3120EUA
MAX3120EUA Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAX3120.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8UMAX
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Protocol: Infrared (IRDA)
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Duplex: Full
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 2158 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 80
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX3120EUA Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8UMAX, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 235Kbps, Protocol: Infrared (IRDA), Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Duplex: Full, Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX3120EUA+ MAX3120EUA+ Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX3120.pdf Interface - Specialised Low-Profile 3V, 120 A IrDA Infrared Transceiver
auf Bestellung 106 Stücke:
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Protocol: Infrared (IRDA)
Duplex: Full
Part Status: Active
auf Bestellung 1600 Stücke:
MAX3120EUA+ MAX3120EUA+ Hersteller : Analog Devices, Inc. max3120.pdf IRDA TX/RX 0.1152Mbps 3.3V/5V 8-Pin uMAX Tube
Produkt ist nicht verfügbar
MAX3120EUA+ Hersteller : Maxim MAX3120.pdf UMAX 8/I°/LOW-PROFILE 3V, 120µA IRDA INFRARED TRANSCEIVER MAX3120UMAX
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V