MAX41461EVKIT-315
MAX41461EVKIT-315 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAX41461-MAX41462.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: EVAL ASK TX I2C MAX41461 315MHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: MAX41461
Frequency: 315MHz
Type: Transmitter
Supplied Contents: Board(s)
Part Status: Active
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: MAX41461
auf Bestellung 15 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX41461EVKIT-315 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: ANALOG DEVICES - MAX41461EVKIT-315 - Evaluationskit, MAX41464 Sub-GHz-Transmitter, ISM, 286MHz bis 960MHz, Pmod, SPI, tariffCode: 84733020, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MAX41461EVKIT-315 MAX41461EVKIT-315 Hersteller : ANALOG DEVICES 2721107.pdf Description: ANALOG DEVICES - MAX41461EVKIT-315 - Evaluationskit, MAX41464 Sub-GHz-Transmitter, ISM, 286MHz bis 960MHz, Pmod, SPI