MAX4314ESD-T
MAX4314ESD-T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS08699-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: MULTICHAN, VIDEO MUX-AMP
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Applications: 4:1 Multiplexer-Amplifier
Slew Rate: 430V/µs
Voltage - Supply, Single/Dual (±): 4V ~ 10.5V
Supplier Device Package: 14-SOIC
Number of Circuits: 1
Current - Supply: 6.9 mA
Current - Output / Channel: 95 mA
-3db Bandwidth: 127 MHz
auf Bestellung 328 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 134
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX4314ESD-T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC AMP MPLEX AMP 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Applications: 4:1 Multiplexer-Amplifier, Slew Rate: 430V/µs, Voltage - Supply, Single/Dual (±): 4V ~ 10.5V, ±2V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 14-SOIC, Number of Circuits: 1, Current - Supply: 6.9 mA, Current - Output / Channel: 95 mA, -3db Bandwidth: 127 MHz.
Weitere Produktangebote MAX4314ESD-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX4314ESD+T Hersteller : MAXIM max4310-max4315.pdf 2010+ SOP14
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Slew Rate: 430V/µs
Voltage - Supply, Single/Dual (±): 4V ~ 10.5V, ±2V ~ 5.25V
Number of Circuits: 1
Current - Supply: 6.9 mA
-3db Bandwidth: 127 MHz