MAX6033CAUT25-T
MAX6033CAUT25-T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS19243-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: VOLTAGE REFERENCE
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: SOT-23-6
Temperature Coefficient: 40ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 85µA
Supplier Device Package: SOT-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 194 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 86
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6033CAUT25-T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.1% SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: SOT-23-6, Temperature Coefficient: 40ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 85µA, Supplier Device Package: SOT-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 582 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Current - Supply: 85µA
Supplier Device Package: SOT-6
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 1812 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
MAX6033CAUT25+T MAX6033CAUT25+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6033.pdf V-Ref Precision 2.5V 15mA 6-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Current - Output: 15 mA