MAX6035ESA25+
MAX6035ESA25+ Analog Devices / Maxim Integrated
MAX6035.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Voltage References High-Supply-Voltage, Precision Voltage R
auf Bestellung 805 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6035ESA25+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.2% 8SOIC, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 40ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 4.4V ~ 33V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 95µA, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 21µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 40ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 4.4V ~ 33V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 95µA
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 21µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 30696 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MAX6035ESA25+ MAX6035ESA25+ Hersteller : Analog Devices, Inc. max6035.pdf V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin SOIC N Tube