MAX6037AAUK33+T
MAX6037AAUK33+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAX6037-MAX6037C.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.5V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 275µA
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 45µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6037AAUK33+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.5V ~ 5.5V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 275µA, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 45µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX6037AAUK33+T MAX6037AAUK33+T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6037-MAX6037C.pdf Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.5V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Current - Supply: 275µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 45µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 12267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 229 Stücke:
MAX6037AAUK33+T MAX6037AAUK33+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6037.pdf V-Ref Precision 3.3V 5mA 5-Pin SOT-23 T/R