MAX6043CAUT10-T
MAX6043CAUT10-T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS18799-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: VOLTAGE REFERENCE
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: SOT-23-6
Temperature Coefficient: 65ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 12V ~ 40V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 650µA
Supplier Device Package: SOT-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 5700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 286
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6043CAUT10-T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.5% SOT23-6, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: SOT-23-6, Temperature Coefficient: 65ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 12V ~ 40V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 650µA, Supplier Device Package: SOT-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1542 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 12V ~ 40V
Reference Type: Series
Current - Supply: 650µA
Supplier Device Package: SOT-6
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 965 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
MAX6043CAUT10+T MAX6043CAUT10+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6043.pdf V-Ref Precision 10V 10mA 6-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5%
Voltage - Input: 12V ~ 40V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 19µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms
Current - Output: 10 mA