MAX6078AMWT25+T
MAX6078AMWT25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAX6078A-MAX6078B.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.04% 6WLP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.04%
Package / Case: 6-WFBGA, WLBGA
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 18µA
Supplier Device Package: 6-WLP (1.46x1.29)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 12µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms
Current - Output: 3 mA
auf Bestellung 149200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6078AMWT25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.04% 6WLP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.04%, Package / Case: 6-WFBGA, WLBGA, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 5.5V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 18µA, Supplier Device Package: 6-WLP (1.46x1.29), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 12µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms, Current - Output: 3 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1701 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.04%
Package / Case: 6-WFBGA, WLBGA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Current - Supply: 18µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 12µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 30µVrms
Current - Output: 3 mA
Mindestbestellmenge: 3
MAX6078AMWT25+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6078a-max6078b.pdf V-Ref Precision 2.5V 3mA 6-Pin WLP T/R