MAX6126B30+T
MAX6126B30+T Analog Devices, Inc.
max6126.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Fixed 3V 10mA 8-Pin uMAX T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6126B30+T Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 8UMAX, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 12ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.2V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 725µA, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.75µVp-p, Current - Output: 10 mA.
Weitere Produktangebote MAX6126B30+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 12ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.2V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 725µA
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.75µVp-p
Current - Output: 10 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.2V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Current - Supply: 725µA
Current - Output: 10 mA