Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAX6126BASA21+T
MAX6126BASA21+T
MAX6126BASA21+T Analog Devices, Inc.
max6126.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Fixed 2.048V 10mA 8-Pin SOIC N T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6126BASA21+T Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC, Tolerance: ±0.06%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 725µA, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.3µVp-p, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Weitere Produktangebote MAX6126BASA21+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.06%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 725µA
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.048V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.3µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA