MAX6133A25+T
MAX6133A25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
max6133.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.06% 8UMAX
Tolerance: ±0.06%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 7ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 85µA
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 1760 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6133A25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.06% 8UMAX, Tolerance: ±0.06%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 7ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 85µA, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX6133A25+T MAX6133A25+T Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX6133.pdf Voltage References 3ppm/ C, Low-Power, Low-Dropout Voltage Reference
auf Bestellung 946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MAX6133A25+T MAX6133A25+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6133.pdf V-Ref Precision 2.5V 15mA 8-Pin uMAX T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.06%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Current - Supply: 85µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 15 mA