MAX6133AASA25+T
MAX6133AASA25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
max6133.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC
Tolerance: ±0.04%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 7ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 85µA
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6133AASA25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC, Tolerance: ±0.04%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 7ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 85µA, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms, Part Status: Active, Current - Output: 15 mA.
Weitere Produktangebote MAX6133AASA25+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX6133AASA25+T MAX6133AASA25+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6133.pdf V-Ref Precision 2.5V 15mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.04%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Current - Supply: 85µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 16µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 12µVrms
Part Status: Active
Current - Output: 15 mA
MAX6133AASA25+T MAX6133AASA25+T Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX6133.pdf Voltage References 3ppm/ C, Low-Power, Low-Dropout Voltage Reference