MAX6138AEXR33+T
MAX6138AEXR33+T Analog Devices / Maxim Integrated
MAX6138.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Voltage References 0.1, 25ppm, SC70 Shunt Voltage Referenc
auf Bestellung 2638 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6138AEXR33+T Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC VREF SHUNT 3.3V SC70, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 67 µA, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX6138AEXR33+T MAX6138AEXR33+T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated max6138.pdf Description: IC VREF SHUNT 3.3V SC70
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 67 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 1084 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MAX6138AEXR33+T MAX6138AEXR33+T Hersteller : Analog Devices, Inc. max6138.pdf V-Ref Fixed 3.3V 15mA 3-Pin SC-70 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 67 µA
Current - Output: 15 mA