MAX6143AASA33+
MAX6143AASA33+ Analog Devices / Maxim Integrated
MAX6143.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Voltage References High-Precision Voltage Reference with Te
auf Bestellung 74 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6143AASA33+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.06%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 3ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 5.3V ~ 40V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 650µA, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 5µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 9.3µVrms, Current - Output: 30 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.06%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 3ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 5.3V ~ 40V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 650µA
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 5µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 9.3µVrms
Current - Output: 30 mA
auf Bestellung 3311 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MAX6143AASA33+ MAX6143AASA33+ Hersteller : Analog Devices, Inc. max6143.pdf V-Ref Precision 3.3V 30mA 8-Pin SOIC N Tube