Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAX6279ELA12+T
MAX6279ELA12+T Analog Devices, Inc.
max6279.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 1.225V 12mA 8-Pin CLLCC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX6279ELA12+T Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.1% 8LCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Supplier Device Package: 8-LCC (3x3), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V, Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms, Current - Cathode: 70 µA, Current - Output: 12 mA.
Weitere Produktangebote MAX6279ELA12+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package: 8-LCC (3x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Cathode: 70 µA
Current - Output: 12 mA
Produkt ist nicht verfügbar
MAX6279ELA12+T MAX6279ELA12+T Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated Voltage References 0.1, 25ppm, SC70 Shunt Voltage Referenc