MAX7036EVKIT-315+
MAX7036EVKIT-315+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAX7036.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: EVAL KIT MAX7036-315
Packaging: Box
For Use With/Related Products: MAX7036
Frequency: 315MHz
Type: Receiver
Supplied Contents: Board(s)
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: MAX7036
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX7036EVKIT-315+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: EVAL KIT MAX7036-315, Packaging: Box, For Use With/Related Products: MAX7036, Frequency: 315MHz, Type: Receiver, Supplied Contents: Board(s), Contents: Board(s), Utilized IC / Part: MAX7036.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX7036EVKIT-315+ MAX7036EVKIT-315+ Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX7036.pdf Mobile Development Tools Eval Kit MAX7036 (300MHz to 450MHz ASK R