MAX77757JEFG435+
MAX77757JEFG435+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAX77757.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: 3.15A USB TYPE-C AUTONOMOUS CHAR
Packaging: Tray
Package / Case: 24-PowerUFQFN
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: USB
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 24-FC2QFN (3x3)
Charge Current - Max: 3.15A
Programmable Features: Current
Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Supply (Max): 13.7V
Battery Pack Voltage: 4.35V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 5748 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX77757JEFG435+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: 3.15A USB TYPE-C AUTONOMOUS CHAR, Packaging: Tray, Package / Case: 24-PowerUFQFN, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Interface: USB, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 24-FC2QFN (3x3), Charge Current - Max: 3.15A, Programmable Features: Current, Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Voltage - Supply (Max): 13.7V, Battery Pack Voltage: 4.35V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX77757JEFG435+ MAX77757JEFG435+ Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX77757.pdf Battery Management 14V Input, 3A USB Type C Autonomous Char
auf Bestellung 780 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MAX77757JEFG435+ MAX77757JEFG435+ Hersteller : ANALOG DEVICES 3200562.pdf Description: ANALOG DEVICES - MAX77757JEFG435+ - Lade-IC, eine Zelle, 13.7V Eingangsspannung, 4.35V/3.15A, FC2QFN-24
tariffCode: 85423990
Anzahl der Zellen: 1Cells
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 24Pins
Ladespannung: 4.35V
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 13.7V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Ladestrom: 0
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
auf Bestellung 350 Stücke:
MAX77757JEFG435+ Hersteller : Analog Devices, Inc. max77757.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 3150mA 4.35V 24-Pin FC2QFN Tray