Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAX77757JEFG435+T
MAX77757JEFG435+T Analog Devices, Inc.
max77757.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 3150mA 4.35V 24-Pin FC2QFN T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX77757JEFG435+T Analog Devices, Inc.
Description: 14V INPUT, 3A USB TYPE C AUTONOM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-PowerUFQFN, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Interface: USB, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 24-FC2QFN (3x3), Charge Current - Max: 3.15A, Programmable Features: Current, Timer, Voltage, Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over-Under Voltage, Short Circuit, Voltage - Supply (Max): 13.7V, Battery Pack Voltage: 4.35V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote MAX77757JEFG435+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAX77757JEFG435+T MAX77757JEFG435+T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX77757.pdf Description: 14V INPUT, 3A USB TYPE C AUTONOM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-PowerUFQFN
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: USB
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 24-FC2QFN (3x3)
Charge Current - Max: 3.15A
Programmable Features: Current, Timer, Voltage
Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over-Under Voltage, Short Circuit
Voltage - Supply (Max): 13.7V
Battery Pack Voltage: 4.35V
Current - Charging: Constant - Programmable
Produkt ist nicht verfügbar
MAX77757JEFG435+T Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX77757.pdf Battery Management 14V Input, 3A USB Type C Autonomous Char