MAX8630WETD25+T
MAX8630WETD25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 14TDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-WFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 5
Frequency: 1MHz
Type: DC DC Regulator
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: Backlight
Current - Output / Channel: 25mA
Internal Switch(s): Yes
Topology: Switched Capacitor (Charge Pump)
Supplier Device Package: 14-TDFN (3x3)
Dimming: PWM
Voltage - Supply (Min): 2.7V
Voltage - Supply (Max): 5.5V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAX8630WETD25+T Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 14TDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-WFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 5, Frequency: 1MHz, Type: DC DC Regulator, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: Backlight, Current - Output / Channel: 25mA, Internal Switch(s): Yes, Topology: Switched Capacitor (Charge Pump), Supplier Device Package: 14-TDFN (3x3), Dimming: PWM, Voltage - Supply (Min): 2.7V, Voltage - Supply (Max): 5.5V.
Weitere Produktangebote MAX8630WETD25+T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
MAX8630WETD25+T MAX8630WETD25+T Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAX8630_MAX8630X-3117689.pdf LED Lighting Driver ICs 125mA 1x/1.5x Charge Pumps for 5 White L