Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > MAXM17537ALY#T
MAXM17537ALY#T Analog Devices, Inc.
maxm17537.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Module DC-DC 1-OUT 8V to 24V 3A 29-Pin LGA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAXM17537ALY#T Analog Devices, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 8-24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 29-PowerBLGA Module, Size / Dimension: 0.35" L x 0.59" W x 0.17" H (9.0mm x 15.0mm x 4.4mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Current - Output (Max): 3A, Supplier Device Package: 29-SIP LGA (9x15), Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 8 ~ 24V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote MAXM17537ALY#T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 29-PowerBLGA Module
Size / Dimension: 0.35" L x 0.59" W x 0.17" H (9.0mm x 15.0mm x 4.4mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Current - Output (Max): 3A
Supplier Device Package: 29-SIP LGA (9x15)
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 8 ~ 24V
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
MAXM17537ALY#T MAXM17537ALY#T Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated MAXM17537-3131461.pdf Switching Voltage Regulators 4.5V to 60V, 3A High-Efficiency, DC-DC Step-Down SiP Power Module with Integrated Inductor