MAZ81500ML
MAZ81500ML Panasonic Electronic Components
MAZ8000%28L%2CM%2CH%29_Rev_Feb_2002.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 15V 150MW SMINI2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SMini2-F1
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11 V
auf Bestellung 173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 48
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAZ81500ML Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 15V 150MW SMINI2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SMini2-F1, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11 V.
Weitere Produktangebote MAZ81500ML
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAZ81500ML MAZ81500ML Hersteller : Panasonic Electronic Components MAZ8000%28L%2CM%2CH%29_Rev_Feb_2002.pdf Description: DIODE ZENER 15V 150MW SMINI2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 150 mW