Produkte > NKK SWITCHES > MB2065SS2W30-CA
MB2065SS2W30-CA
MB2065SS2W30-CA NKK Switches
MB2000Bushing.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Features: Epoxy Sealed Terminals
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Last Time Buy
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MB2065SS2W30-CA NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V, Features: Epoxy Sealed Terminals, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Last Time Buy, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote MB2065SS2W30-CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MB2065SS2W30-CA Hersteller : NKK Switches MB2000Bushing.pdf SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Група товару: Кнопки та клавіатури Од. вим: шт