Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MB2H60AL_R1_00001
MB2H60AL_R1_00001
MB2H60AL_R1_00001 Panjit International Inc.
MB2H60AL.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: SOD-123FL
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 60 V
auf Bestellung 1015 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MB2H60AL_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: SOD-123FL, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 2 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 60 V.
Weitere Produktangebote MB2H60AL_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MB2H60AL_R1_00001 MB2H60AL_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MB2H60AL.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Produkt ist nicht verfügbar
MB2H60AL_R1_00001 MB2H60AL_R1_00001 Hersteller : Panjit MB2H60AL-1876729.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 60V,Schottky,SOD-123FL,2A