Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MB3H60AH-AU_R1_000A1
MB3H60AH-AU_R1_000A1
MB3H60AH-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
MB3H60AH-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SOD-123HE, SKY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 150pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: SOD-123HE
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 60 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MB3H60AH-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SOD-123HE, SKY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 150pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: SOD-123HE, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 60 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive