MBC50-20B12
MBC50-20B12 MACOM Technology Solutions
MBC50-x%20Series.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard Chip
Size / Dimension: 1.417" L x 0.512" W (36.00mm x 13.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Height: 0.179" (4.55mm)
Applications: High Stability
Part Status: Active
Capacitance: 20 pF
Voltage - Breakdown: 50 V
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBC50-20B12 MACOM Technology Solutions
Description: CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard Chip, Size / Dimension: 1.417" L x 0.512" W (36.00mm x 13.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Height: 0.179" (4.55mm), Applications: High Stability, Part Status: Active, Capacitance: 20 pF, Voltage - Breakdown: 50 V.