Produkte > NKK SWITCHES > MBN12SS2W30-CA
MBN12SS2W30-CA
MBN12SS2W30-CA NKK Switches
MBN_PushbuttonSections_DP.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: BRACKET PC MOUNT MINIATURE PUSHB
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC), 2A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Type: Standard
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: Black
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 221 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBN12SS2W30-CA NKK Switches
Description: BRACKET PC MOUNT MINIATURE PUSHB, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), 2A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: Black, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.