Produkte > PANJIT > MBR10200DC_R2_00001
MBR10200DC_R2_00001
MBR10200DC_R2_00001 PanJit
20191022113825tjwmb9hf796.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Schottky 200V 10A 3-Pin(2+Tab) TO-263 T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 102
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR10200DC_R2_00001 PanJit
Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-263, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR10200DC_R2_00001 MBR10200DC_R2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MBR1040DC_SERIES.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-263
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
auf Bestellung 526 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
MBR10200DC_R2_00001 MBR10200DC_R2_00001 Hersteller : Panjit 695709893BF075BB1CA2F8A71DD74DA56236F863F2741A6F0D4AF46044CC0CDF.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 200V,Schottky,TO-263,10A