Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > MBR15U100L-TP
MBR15U100L-TP
MBR15U100L-TP Micro Commercial Co
MBR15U100L(TO-277).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-277
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 820 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 100 V
auf Bestellung 6449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR15U100L-TP Micro Commercial Co
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-277, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 820 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote MBR15U100L-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR15U100L-TP MBR15U100L-TP Hersteller : Micro Commercial Co MBR15U100L(TO-277).pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active