MBR15U45HE3-TP
MBR15U45HE3-TP Micro Commercial Components
mbr15u45he3to-277.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode Schottky 45V 15A Automotive AEC-Q101 3-Pin(2+Tab) TO-277 T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR15U45HE3-TP Micro Commercial Components
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO277, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-277, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 45 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR15U45HE3-TP MBR15U45HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components mbr15u45he3to-277.pdf Diode Schottky 45V 15A Automotive AEC-Q101 3-Pin(2+Tab) TO-277 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
MBR15U45HE3-TP MBR15U45HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Co MBR15U45HE3(TO-277).pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO277
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-277
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 45 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
MBR15U45HE3-TP MBR15U45HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) MBR15U45HE3_TO_277_-2581464.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 45V 15A