Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MBR1H60CH-AU_R1_007A1
MBR1H60CH-AU_R1_007A1
MBR1H60CH-AU_R1_007A1 Panjit International Inc.
MBR1H60CH-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD323HE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 55pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-323HE
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 60 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR1H60CH-AU_R1_007A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD323HE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 55pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-323HE, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 60 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR1H60CH-AU_R1_007A1 MBR1H60CH-AU_R1_007A1 Hersteller : Panjit International Inc. MBR1H60CH-AU.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD323HE
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive