Produkte > PANJIT > MBR20200DC_R2_00001
MBR20200DC_R2_00001
MBR20200DC_R2_00001 PanJit
201910221138186b2vud1qs108.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Schottky 200V 20A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 471
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR20200DC_R2_00001 PanJit
Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 20A TO-263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-263, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR20200DC_R2_00001 MBR20200DC_R2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MBR2040DC_SERIES.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 20A TO-263
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-263
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
auf Bestellung 219 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
MBR20200DC_R2_00001 MBR20200DC_R2_00001 Hersteller : Panjit 43AF76BE3C7E4F30436A8A2F882DA1E6CE1FEBDA396F69CBF9021C436E0D394E.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 200V,Schottky,TO-263,20A