Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > MBR20H200CT-E3/45
MBR20H200CT-E3/45
MBR20H200CT-E3/45 Vishay Semiconductors
88786-104170.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 20 Amp 200 Volt Dual Common Cathode
auf Bestellung 970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR20H200CT-E3/45 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 880 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote MBR20H200CT-E3/45
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR20H200CT-E3/45 MBR20H200CT-E3/45
Produktcode: 99656
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
MBR%28F%2CH%2920H200CT.pdf Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Schottkydioden
Produkt ist nicht verfügbar
MBR20H200CT-E3/45 Hersteller : Vishay MBR%2CMBRF%2CSB20H200CT.pdf DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO220AB Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
MBR20H200CT-E3/45 MBR20H200CT-E3/45 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division MBR%28F%2CH%2920H200CT.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 880 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V