Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MBR60150PT_T0_00001
MBR60150PT_T0_00001
MBR60150PT_T0_00001 Panjit International Inc.
MBR6040PT_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO247AD
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 150 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR60150PT_T0_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 150 V.
Weitere Produktangebote MBR60150PT_T0_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR60150PT_T0_00001 MBR60150PT_T0_00001 Hersteller : PanJit mbr6045pt.pdf Diode Schottky 150V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
MBR60150PT_T0_00001 MBR60150PT_T0_00001 Hersteller : Panjit 7EADA22871420184806AA3C04BEE24F1B470F7EB03B8F8AF1C8C5C8BCF898DAC.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 150V,Schottky,TO-3P/TO-247AD,60A