Produkte > PANJIT > MBR60200PT_T0_00001
MBR60200PT_T0_00001
MBR60200PT_T0_00001 PanJit
mbr6045pt.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Schottky 200V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR60200PT_T0_00001 PanJit
Description: DIODE ARR SCHOT 200V 30A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote MBR60200PT_T0_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR60200PT_T0_00001 MBR60200PT_T0_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MBR6040PT_SERIES.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 200V 30A TO247AD
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
MBR60200PT_T0_00001 MBR60200PT_T0_00001 Hersteller : Panjit 32D633258FF2CEBCF9207A7BB3535305C8B1C55D953C64EA6915564C4A7D53EA.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 200V,Schottky,TO-3P/TO-247AD,60A