MBRF20H100CT-E3/45
MBRF20H100CT-E3/45 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
mbr20ct.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 100V ITO220AB
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 4.5 µA @ 100 V
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBRF20H100CT-E3/45 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 100V ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 4.5 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBRF20H100CT-E3/45 MBRF20H100CT-E3/45 Hersteller : Vishay General Semiconductor mbr20ct.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100 Volt 20A Dual Common-Cathode
auf Bestellung 368 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MBRF20H100CT-E3/45 MBRF20H100CT-E3/45 Hersteller : Vishay doc88673.pdf Diode Schottky 100V 20A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Produkt ist nicht verfügbar
MBRF20H100CT-E3/45 Hersteller : Vishay mbr20ct.pdf DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
MBRF20H100CT-E3\45 MBRF20H100CT-E3\45 Hersteller : Vishay Semiconductors Schottky Diodes & Rectifiers 20A,100V,HIGHBARRIER HT SKY REC